Téma / Fórum

Sekačka Akita

Dobrý den. Uvažujeme s rodinou o koupi "dražší" sekačky. Máte někdo zkušenosti se značkou Akita? Je často inzerována, tudíž by nemusela být asi špatná, ale necháme si poradit:

Sekačka ART26Li - nefunkční akumulátory

Dobrý den, mám akusekačku BOSCH ART26LI cca. 3 roky, jeden Aku byl v balení a další jsem ihned přikoupil a i když s malou kapacitou, stále fungují. Nyní jsem si koupil na eshopu, který převážně prodává BOSCH, dva další AKU. Vybral…