Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Vypěstujte si, co sníte pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 12.6. 2016  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v tomto diskusním fóru, kteří vloží na server více jak 4. textové příspěvky.
29398-soutez-vypestujte-si-co-snite.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Vypěstujte si, co sníte - soutěž
Vypěstujte si, co sníte - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Soutěž o 3 knížky Vypěstujte si, co sníte byla 12. 6. 2016 ukončena. Knihu získávají tito aktivní uživatelé: Zdena, Marie Fárová a Jana Řezníčková
Výhercům gratulujeme! Ostatní mohou zkusit štěstí v dalších soutěžích.
Marie Fárová: Děkuji, ale já jsem v posledních měsících aktivní nebyla. wink Snad budu mít teď víc času dávat sem fotky. Nedávno jsem byla 4 dny v botanické zahradě v Mnichově, byla jsem nadšená, je to jedna z nejhezčích botanických zahrad, které jsem viděla. Měsíc před tím jsem byla v botanické zahradě v Duisburgu a v Krefeldu, zvlášť do Krefeldu se ráda zase podívám.