jitula: Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se zásilkovou firmou Bakker? Zboží je tam hrozně drahé, tak mě zajímá, jestli je kvalitní a jaká je ochota při vyřizování případné reklamace.
Marvella: Dobrý den, u Bakkera jsem si objednala když u nás začínal na trhu a bylo to hrozné. Reklamace byla naprosto bezúspěšná. Takže od té doby kupuji jen to, co vidím. Neznamená to ale, že je někdo spokojený nebo že se kvalita změnila. Marcela
facebook: Jitka Votavová Bauerová Nejlepší zkušenost ze zásilkovým obchodem s rostlinami všeho druhu mám z vynikajícím zahradníkem panem BASIKEM.Objednávám už několik let a pokaždé přijde nádherné zboží,nikdy jsem nemusela nic reklamo

Zdenka Ivančová Já mám dobré zkušenost se zahradnictví Kruh - Jilemnice,vše mi došlo v pořádku.

Dotaz nebo odpověď uživatele z Facebook.com
bala: Taky mám velmi dobré zkušenosti s p. Josefem Basikem, u něhož jsem si již dvakrát objednala lilie, begonie a jiřinky... pár begonií bylo špatných, ale bez problémů mi poslal nové i s omluvou...i na zahr. Kruh si nemůžu stěžovat, zboží mi přišlo ve velmi dobrém stavu... i od Starkla mi přišlo vše v pořádku....
kocour.fous: AHOJ letos jsem zkusila firmu Basik,bohuzel asi jsem mela pockat s objednavkou aspon do dubna..kytičky miniaturní,2 chybely v balíku uplne a 3 byly zcela vyhnilé , jako velky plus beru ochotu pri reklamaci,ani jsem to nemusela posílat zpět. Takže po zkusenosti treba se zahradnictvim Petro kde mi skoro vsechno zašlo a kvetiny v hodnote nekolika stovek mi vykompenzovali poukazem na 150kc ktery ani nesel pouzit pri objednavce pres net/od nas asi 300 km/-)) tak je  Basik uplne v poradku..))