Garten.cz (Zahrada-cs.com): Nakladatelství Brázda, s. r. o. věnovala knihu 777 x zahrada - Vy se ptáte, my odpovídáme pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 22. 10.  2011.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
1875-soutez-777-x-zahrada.jpg
Knihu můžete také zakoupit na

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete ve fotogalerii diskusního fóra (červen, červenec, srpen).
cz
Kniha 777 x zahrada - soutěž
Kniha 777 x zahrada - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Knížku 777 x zahrada obdrží tito uživatelé diskusního fóra. Vybraným uživatelům gratulujeme.
Bc. Tatiana Plešová http://www.zahrada-sk.com/forum/up/sk/12140/
bala http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10674/
Poměnka http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12041/
YOS: Děvčata z celého srdce gratuluji a ať vám kniha bude k užitku a radosti.  Garten může bohužel odměnit jen 3 z nás. Zasloužili by si to i jiní,  budu jmenovat podle abecedy:  Ascam,  Bresticová,  Daniela74,  Eva N E,  Gapok,  Houba,  Jituška,  Josef,  Krumpold,  Leknínová, Marvella,  Remus,  Rose atd..

Všechno jde tak, jak má jít.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Poměnka - při výběru výherců nebereme ohled na to, jestli uživatel již nějakou cenou získal. Rozhodující pro nás je aktivita ve fóru popř. publikované články v daném období. Je řada uživatelů, kteří mají od nás již několik cen. Vyhrát může každý, chce to jen pěkné obrázky nebo rady pro ostatní uživatele fóra :-).
bala: Již jsem děkovala za výhru mailem, ale chtěla bych poděkovat i touto cestou, potěšilo mě, že jsem mezi výherci, jestě jednou děkuji a všem přeji hodně úspěchů v zahradničení a nejen v zahr., ale i v osobním životě....hezký den přeji všem....:-)