Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Floristika pro začátečníky pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 31. 3. 2012  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
2686-soutez-floristika-pro-zacatecniky.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Floristika pro začátečníky - soutěž
Floristika pro začátečníky - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Měli jsme velice těžký výběr. Knížku by si zasloužila řada uživatelů:

krumpold - za příspěvky ve všech kategoriích fóra, Marie Fárová za nádherné obrázky rostlin i textové příspěvky, Eva N E za kompletní příspěvky subtropických a tropických rostlin,   Xenotoca za texty o léčivých rostlinách, YOS za doplnění příspěvků a jmenovat bychom mohli mnoho dalších.

Přehled publikovaných obrázků z března 2012 najdete na  http://www.zahrada-cs.com/forum/fed/cz/0001-2012-03/ .  Na web bylo nahráno více jak 1000 obrázků, většina má latinský název, který zjednodušuje určení dalších rostlin.

Rozhodli jsme se udělat výjimku a ocenit tentokrát uživatele, jejichž příspěvky nedosáhly množství výše jmenovaných uživatelů, ale přesto si myslíme, že si zaslouží ocenění.

Knížku získávají:
genicka http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12769/
jituška http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11501/
Vendakv  http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12086/

Výhercům gratulujeme