janko39: Dobrý den - minulý týden jsem někde narazil na zmínku o výšeu vedeném webu. Nalistoval jsem si to a zjistil,že se jedná vlastně o slovenskou verzi garten.cz. Pokud bych se tam chtěl zaregistrovat, musím mít nové jméno a heslo ?Děkuji - janko39
Ing. Miloš Vymazal: Profizahrada.cz je dceřiná doména ke garten.cz. Liší se řadou věcí, defaultně vyhledává text v nadpisech nikoliv v celém článku, v diskusním fóru zobrazuje pouze textové odkazy na články atd. Pokud není zvolena jazyková verze přesměrovává na slovenskou verzi webu.  Vybrat jinou jazykovou verzi můžete klepnutím na vlajku v levém bloku.

Nemusíte se znovu registrovat. Když chcete přispívat jako český uživatel do slovenského fóra,  stačí klepnout na ikonku slovenské vlajky, přepnout se na daný příspěvek ve fóru a můžete na něj reagovat. Po odeslání Vás, ale skript přesměruje na verzi jazyka, kterou jste si vybral při registraci a bude nutné klepnout znovu na slovenskou vlajku.

Další možností je zaregistrovat  se jako nový uživatel a zvolit při registraci slovenský jazyk. Musíte ale zadat jiný mail, duplicita v tomto případě není povolena.