Ing. Miloš Krump: Přiznám se ještě včera při tom krásném počasí jsem zryl poslední záhonky, původně jsem je chtěl zrýt až na jaře, ale bylo hezky, tak proč toho nevyužít. Dnes by to nešlo je zima a půda je zmrzlá.

Patřím mezi členy Specializovaných základních organizací ČZS Gladiris, Martagon a Rosa klub ČR
bresticova: My už máme všetko porýľované. Na záhrade dokonca zapracovaný maštaľný hnoj. Nočné teploty sú už síce mínusové, ale pred domom v závetrí mám ešte takéto pekné chryzantémy.
cz
Chryzantémová kombinácia (Chrysanthemum)
cz
cz
Ing. Miloš Krump: Dnes sem objevil 20 krasných barevných chryzantém, které byly vyhozene v kontejneru na hřbytovní odpad, rostliny jsem ostříhal a založil je k ostatním chryzantémám do skleníku, příští rok z nich nařízkuji zase jine barvy.

Patřím mezi členy Specializovaných základních organizací ČZS Gladiris, Martagon a Rosa klub ČR
Poměnka: P.krumpold zítra jdu taky na hřbitov chci se zeptat i když už budou pomrzlé tak je mám taky zasadit,píšete ,že jste je ostříhal,já je sadila nějak kolem 15 listopadu a zasadila neostříhané mám je zkrátit nebo nechat tak a na jakou výšku?Děkuji.
Ing. Miloš Krump: Můžete i pomrzlé, a sestřihnout tak asi na 5 až 10 cm. v týdnu přidám nějaké fotky. Vyhozene chryzatnémy ještě mohou sloužit přístí i další roky, ovšem záleží i na druhu některé přezimují některé ne, nedá se to odhadnout , zálěží pokud jsou pěstovaný od našich zahradníků nebo jsou z dovozu.