Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Feng-šuej pro dům - exteriér pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 21. 10. 2012  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
5673-soutez-feng-suej.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Feng-šuej pro dům - exteriér - soutěž
Feng-šuej pro dům - exteriér - soutěž
Kika: Eva Ne: feng-šuej se zaměřuje na harmonizaci člověka a prostředí v kterém se pohybuje. Zjednodušeně řečeno (tak jak to využívají evropané) jde o různé principy a rady, jak uspořádat prostor, v kterém se člověk pohybuje, ať už je to  byt, kancelář, zahrada. Jako příklad je například uspořádání ložnice - postel by neměla být směřována nohama ke dveřím, připomíná to vynášení mrtvého z místnosti. Nebo by nemělo být zrcadlo proti posteli. Mnoho z těchto rad se vlastně blíží "selskému rozumu", kdy zjistíte, že byste to tak udělala i sama, aby vám tam bylo příjemně. Ale mnoho z nich není tak zjevných a soustředí se na průtok pozitivní energie daným prostorem a odstranění negativní energie.
Vladimír Vytásek: Pro Evu Ne,  to co  napsala Kika je dobré,  Feng-šuej je také o pohybu energie a všeho. Nedá se to dobře popsat (alespoň já to nedovedu)  je záležitost spíš citu a  intuice, když má např. k nám něco nového pozitivního  přijít, věci, vztahy atd, to staré co nepotřebujeme  musí odejít aby byl prostor připraven  pro to nové. Máme více dávat než přijímáme, nehromadíme zbytečně  to co nepotřebujeme, více děkujeme za to co přichází  než prosíme o to co nemáme. atd.

Vláďa Vytásek  - Léčivé rostliny jsou zelenou lékárnou pro každého.
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Feng-šuej pro dům - exteriér
Kniha vypadá zajímavě, určitě by se nějaká inspirace našla. Jen se musím omluvit za svou neaktivitu, jsem časově zaneprázdněn. Je toho zkrátka teď hodně, nestíhán, svůj volný čas trávím podzimními prácemi na zahradě a to jak na mé zahradě tak na druhé zahradě u přítelkyně - výsadba ovocných a okrasných stromů, rytí záhonů, hrabání listí a zazimovávání obou zahrad. Jakmile se najde nějaká chvilka opět sem budu přispívat. Miloš K.

Patřím mezi členy Specializovaných základních organizací ČZS Gladiris, Martagon a Rosa klub ČR
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Soutěž o 3 knížky Feng-šuej pro dům - exteriér byla 22.10. 2012 ukončena.

Knihu získávají:
Xenotoca http://www.zahrada-sk.com/forum/up/cz/12452/
Marie Fárová http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10667/
Eva NE http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11491/
Výhercům gratulujeme!