Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Encyklopedie zahradničení pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 13. 5. 2012  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
2999-soutez-encyklopedie-zahradniceni.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Encyklopedie zahradničení
Encyklopedie zahradničení
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Kolousek - soutěžit se dá textovými příspěvky a obrázky v tomto diskusním fóru. Oceňujeme aktivní uživatele. Dnes bude tato soutěž končit, tak to bohužel už nestihnete. Můžete ale zkusit štěstí v další soutěži o jinou cenu. Přehled soutěží najdete na naší hlavní stránce www.zahrada-cs.com
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Rozhodli jsme se ocenit uživatele, kteří zařazují příspěvky a obrázky do správných témat podle názvů rostlin. Jejich texty i obrázky jsou kvalitní a obsahují vždy latinské názvy.

Knížku Encyklopedie zahradničení získávají.
Marie Fárová http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10667/
krumpold http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12147/
wochozsky http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11661/
Vybraným uživatelům gratulujeme.